Közelgő határidők – tudományos és kulturális pályázatok

Összegyűjtöttük az aktuális pályázati kiírásokat, melyeket a tudományos élet iránt érdeklődők és a kulturális programok szervezőinek ajánlunk.

Új Nemzeti Kiválóság Program
A program keretében a kiváló, kutatási tevékenységet végző felsőoktatási hallgatók [alapképzés, mester (osztatlan) képzés, doktori képzés], doktorjelöltek, fiatal oktatók, kutatók 5 havi, illetve 10 havi ösztöndíjban részesülnek. A hallgatók, doktorjelöltek és fiatal oktató-kutatók – támogatott célcsoporttól függően – 75.000–350.000 forint/hó nettó támogatásban részesülnek.
Leadási határidő: 2017. június 6., DE: ELTE intézményi határidő a hozzájárulási nyilatkozathoz: 2017. május 29.
Érdemes a honlapon a További információk található segédletet letölteni!

Honorácior pályázat
Egy 50 kredites tanegységcsomag elvégzése válik lehetővé ingyenesen a tudományos kutatást vállalók számára.
Leadási határidő: 2017. július 10.

Tutorálás pályázat
Egy szabad, egy személyes kurzus elvégzése egy választott oktatónál, a kutatási munka segítésére.
Leadási határidő: 2017. július 10.

Hallgatói kulturális és szakmai pályázat
Szakmai tanulmányút, tanulmányi versenyek, kulturális programok, képzések támogatása.
Leadási határidő: 2017. június 11.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.